Vstúpte do podpory

Oznamy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám spoluprácu v oblasti zabezpečenia Vašich počítačov na základe servisnej zmluvy. Pre viac informácii navšívte sekciu Ostatné-Dokumenty-Firemné dokumenty.
Skladačky

Reklama

Reklamný prúžok
Referencie
Uvedený systém čo sa komplexností týka je veľmi rozsiahly a naši odberatelia majú každý vlastnú implementáciu systému so svojimi špecifikami. Preto Vám ponúkame tri referencie, z ktorých každá je sama osebe dostatočne preukaznou. U každého odberateľa ďalej uvádzame, čo malo v jeho implementácii prioritu:

Proxar Slovakia Internationale Spedition, a.s.
Herkules 2.7 MULTI, sieť
Čo sa týka objemu dokladov je to jednoznačne jedna z našich najväčších implementácií. Jedná sa o kompletný systém včítane analytického členenia, avšak bez modulu ODBYT. Zákazník ďalej používa aj špecializovaný modul SPED a program ŠPEDÍCIA. Riešenie je technicky prevádzkované v prostredí Microsoft Terminal Services a Citrix Metaframe.
CROCODILLE ČR, spol. s .r. o.
Herkules 2.6, MULTI, sieť
Kompletná implementácia software Herkules a vlastný informačný systém BAGETY pre sledovanie výroby, mobilný predaj a vyhodnocovanie. Systém BAGETY sa skladá z prevádzkovej časti a vyhodnocovacej časti, ktorá využíva SQL server firmy Microsoft. Riešenie je technicky prevádzkované v prostredí Microsoft Terminal Services a Citrix Metaframe.
IMUNA PHARM a.s. (SEVAPHARM a.s.)
HERKULES 3.0 WIN, sieť
Jedná sa o veľkú implementáciu informačného systému, ktorá okrem štandardných modulov ďalej používa aj moduly ODBYT, MTZ a VÝROBA. Firma sa zaoberá výrobou a odbytom liekov.
KASA Záložná, a.s.
Herkules 2.6, MULTI, sieť
Hlavnou činnosťou firmy KASA Záložná je záložná činnosť. Program Herkules je používaný ako centrálna zúčtovacia evidencia, kam sa prenášajú dáta z položiek a spracovávajú sa v module ZALO. Okrem toho firma INVER pre túto spoločnosť vyvinula a udržiava špecializovaný programový balík ZÁLOŽŇA pre bežné vedenie pobočky záložne.
IQ SERVIS a.s.
Herkules 2.6, MULTI, sieť
Firma IQ SERVIS, a.s. má množstvo činností, rozprestretých medzi viacero spoločností. Ich záber činností je cez obchodné a finančné až k poskytovaniu služieb. Okrem štandardných modulov je v tejto firme nasadený aj modul SPLÁTKY a modul POKLADŇA (s možnosťou externého vedenia)

EGYM SLOVAKIA s.r.o. (EGYM BOHEMIA s.r.o.)
Herkules 2.6, MULTI, sieť
Informačný systém Herkules je v tejto firme nasadený v základnej podobe, s rozšírením o modul SATELIT, ktorý umožňuje spracovávať údaje dodané externým programom PREDAJŇA. Špecifikom zákazníka je systém na sledovanie MLM predaja a dealerov, vyhotovený na zákazku a zapracovaný do programu PREDAJNA.
STRIP a.s.
Herkules 2.6, sieť
Firma STRIP a.s. je výrobná a obchodná firma, zaoberajúca sa výrobou a odbytom plechov. Okrem bežných modulov firma používa špecializovaný modul ZSKL (zrkadlové sklady), vyvinutý na zákazku firmou INVER. Pomocou nich sa vedie špeciálna skladová evidencia.
Okrem týchto zákazníkov používajú náš software aj tieto firmy:

 • Valcovňa a.s, Košice, obchod a výroba
 • Ex-Credit a.s., Košice, finančné služby, predaj na splátky
 • ECO-Invest a.s., Košice, investície
 • FK-Invest, a.s., Košice, investície
 • Metal Trade a.s, Košice, obchod
 • Prakovská oceliarska spoločnosť, a.s., Prakovce, výroba a odbyt
 • 1. Východočeská potravinářská společnost, spol. s r.o., Žíželice, ČR, výroba a obchod
 • AUTO PALAZZO Košice, predaj áut a servis
 • Technoinvest spol. s r.o., obchod
 • Ferrorobot s.r.o., hoteliérstvo a obchod
 • Metec s.r.o., obchod
 
Adresa Adresa

INVER® s.r.o.
Hutnícka 1 (4. posch.)
Košice 040 01
Kontakt Kontakt

Telefón: 055/7999111-3
Fax: 055/7999111
E-mail: kontaktný formulár
Otváracie hodiny Otváracie hodiny

Po-Pi: 8:00-16:00
So-Ne: zatvorené
Mapa Mapa

Kde nás nájdete?
Pozri na mape.