Vstúpte do podpory

Oznamy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám spoluprácu v oblasti zabezpečenia Vašich počítačov na základe servisnej zmluvy. Pre viac informácii navšívte sekciu Ostatné-Dokumenty-Firemné dokumenty.
Crocodille ČR, spol. s r. o.
Logo Crocodille ČRFirma Crocodille ČR sa zaoberá výrobou a predajom v segmente FMCG (obložené bagety a sendviče). Je dlhodobo jednotkou trhu v Českej republike, s pobočkou v Budapešti (Maďarsko).

Firma INVER pre firmu Crocodille ČR okrem komplexného informačného systému HERKULES (R) ďalej vyvinula a udržiava interný informačný systém na sledovanie výroby, odbytu a mobilného predaja (pomocou prenosných zariadení značky PSION). Spolupráca oboch firiem začala v roku 1994 a trvá dodnes.

Jednotlivé systémy sú vzájomne prepojené, okrem analytických evidencií zákazník používa vyvinutý nadstavbový systém na finančné plánovanie, reporting, CMR a
množstvo ďalších modulov (napr. objednávanie surovín, systém na sledovanie dodávateľských faktúr a podobne).

Jedná sa o rozsiahlu implementáciu, ktorá je postavená na platforme firmy Microsoft s využitím produktov Windows 2003. Produkt je prevádzkovaný v
aplikačnom frameworku Windows Terminal Services s nadstavbou Citrix presentation manager a k svojmu behu používa SQL Server 2005. Časť systému, ktorá je zodpovedná za vkladanie dát, je vybudovaná na platforme Foxpro 2.6, nadstavbová časť je naprogramovaná vo Visual FoxPro.

Systém je viacužívateľský, využívaný paralelne v priemere 30 až 40 súčasne pracujúcimi užívateľmi. Vzhľadom na to, že firma Crocodille ČR pracuje v nepretržitom režime, má firma INVER skúsenosti aj s takýmito implementáciami, čoho dokladom je obojstranná dlhodobá spolupráca.
 
Adresa Adresa

INVER® s.r.o.
Hutnícka 1 (4. posch.)
Košice 040 01
Kontakt Kontakt

Telefón: 055/7999111-3
Fax: 055/7999111
E-mail: kontaktný formulár
Otváracie hodiny Otváracie hodiny

Po-Pi: 8:00-16:00
So-Ne: zatvorené
Mapa Mapa

Kde nás nájdete?
Pozri na mape.