Vstúpte do podpory

Oznamy

Vážení zákazníci, ponúkame Vám spoluprácu v oblasti zabezpečenia Vašich počítačov na základe servisnej zmluvy. Pre viac informácii navšívte sekciu Ostatné-Dokumenty-Firemné dokumenty.
Skladačky

Reklama

Reklamný prúžok
Registrácia domén
Správcom národnej domény .sk je SK-NIC (www.sk-nic.sk), ktorý určuje pravidlá registrácie domén. Tieto domény môžu vlastniť len fyzické a právnické osoby zo SR. Aby ste predišli zdĺhavému procesu registrácie a zbytočným "papierovačkám", zverte registráciu domény do našich rúk. Vašu doménu zaregistrujeme do 24 hodín od uhradenia poplatku.

Štandardná registrácia .sk domény:
Na to aby ste sa stali právoplatnym vlastníkom domény s koncovkou .sk je potrebné aby ste boli registrovaný ako užívateľ v SK-NIC. Každý vlastník aspoň jednej .sk domény musí byť užívateľom v SK-NIC. Na to aby ste sa stali užívateľom v SK-NIC je potrebné na ich webe vyplniť elektronickú žiadosť "F1 - Žiadosť o štatút užívateľa", tú následne vytlačiť, podpísať pred notárom a takto notársky overenú žiadosť odoslať poštou do SK-NIC. Až potom ako v SK.NIC obdržia Vašu žiadosť stávate a užívateľom v SK-NIC a môžete vlastniť domény s koncovkou .sk. Pri tomto štandardnom spôsobe registrácie bude Vaša doména funkčná o niekoľko dní kým do SK-NIC nepríde Vaša písomná žiadosť.

Expresná registrácia .sk domény:
Tento spôsob registrácie obchádza celý komplikovaný a zdĺhavý proces pri Štandardnej registrácii. Pri tomto spôsobe registrácie Vašu doménu zaregistrujeme na nás. Naša firma v SK-NIC figuruje ako registrátor domén aj ako užívateľ. V takomto prípade sa vlastníkom Vašej domény stáva naša firma ale my vám garantujeme, že v prípade, že v budúcnosti požiadate o zmenu vlastníka na vás, my ju okamžite a bezodkladne na vás prevedieme. Tiež Vám zaručujeme, že Vašu doménu neprevedieme na niekoho iného. K skutočnosti, že Vaša doména bude vždy len vaša aj napriek tomu že je registrovaná na nás sa zaväzujeme aj v našich obchodných podmienkach.
V prípade tohto spôsobu registrácie domény je Vaša doména funčná do cca 4 hodín, bez notárskych overení a posielania písomných žiadostí.
 
Adresa Adresa

INVER® s.r.o.
Hutnícka 1 (4. posch.)
Košice 040 01
Kontakt Kontakt

Telefón: 055/7999111-3
Fax: 055/7999111
E-mail: kontaktný formulár
Otváracie hodiny Otváracie hodiny

Po-Pi: 8:00-16:00
So-Ne: zatvorené
Mapa Mapa

Kde nás nájdete?
Pozri na mape.